וידאוגרפיה

לא משנה אם אתם רוצים להפיק סרטון תדמיתי, סרטון ויראלי או סרטוני הדרכה, צוות ההפקה של PANDA יפיקו עבורכם תוצר נקי ואיכותי שנעשה על ידי ספורטאים ולמען ספורטאים.

ניהול חסויות

גם אם מדובר במותג חדש או במותג קיים, אנו נמצא את השפה הנכונה למוצרים שלכם, זאת בעזרת כלי מדידה שונים תהפעלת סקר שוק מקדים ובדיקת מותגים מתחרים.

מיתוג

הפקות סטילס עבור קטלוגים, אתרי אינטרנט, יחסי ציבור וכל שימוש אחר שבו תמונות איכותיות ומדוייקות נדרשות.

פוטוגרפיה

מעלים אתר חדש לאוויר או מעדכנים קטלוג מוצרים? PANDA נותנים לכם שירות כתיבה מקצועי וברמה טכנית מעולה לפי עולם התוכן של המוצרים שלכם.

שיתופי פעולה

לתת חסות הוא הצד הפשוט, החוכמה היא להפיק רווח ותועלת ממשית ממנה. הצוות של PANDA מציעים לכם שירות הפעלת חסות מלא שכולל איתור וחיבור בין ספורטאי למותג, קשר עם הספורטאי, הפעלת הספורטאי בהפקות שונות, קבלת נכסים מהספורטאי והפעלת פרסום פסיבי ואקטיבי של ציוד החסות במדיות השונות.

מדיה חברתיות

המותג שלך חזק, אנחנו יכולים לעשות אותו חזק יותר ופורה יותר על ידי יצירת חיבורים עסקיים עם מותגים אחרים מתחומים שונים. אנחנו נקשר בין המותגים ויחד נפיק תוצרים שיפיקו ערך ותועלת לשני הצדדים.

כתיבה מקצועית

פייסבוק, טוויטר, טאמבלר, אינסטגרם או כל רשת חברתית אחרת, PANDA תפעיל עבורכם את הרשת החברתית בשפה הנכונה, שימוש בחומרים ייחודיים ובהבנה רבה של התכנים. זאת בשילוב קידום ממומן שמנוטר בדיוק רב ומגיע לקהל היעד שלכם.

TCH The Cycling Hub

שילוב מוצרים ומותגים שונים בתוך תכני ערוץ YouTube של TCH. הפרסום נעשה בצורה פסיבית ויוצאת דופן שחושפת את המותג והמוצרים שלכם בפני קהל היעד בצורה מהירה וסדירה.